Дільничні офіцери здійснюють профілактичну роботу, спрямовану на запобігання вчиненню кримінальних та адміністративних правопорушень, а також взаємодіють з населенням на засадах партнерства.
- Упродовж січня-лютого поліцейські склали 630 адміністративних матеріалів, серед яких найбільше порушень, пов’язаних з розпиттям спиртних напоїв (177) та палінням тютюнових виробів (120) у громадських місцях,- зазначив начальник сектору дільничних офіцерів поліції Олександр Кур’ята.
Правоохоронці проводять перевірку прибуття до місця проживання осіб, які відбули покарання у вигляді позбавлення чи обмеження волі на певний строк. Відтак дільничні задокументували 47 порушень правил адміністративного нагляду.
Також правоохоронці відреагували на понад 340 заяв та повідомлень громадян, у результаті чого серед іншого припинили 49 випадків домашнього насильства.
17 лютого правоохоронці склали адміністративний протокол на 44-річну продавчиню одного з місцевих магазинів за ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями…) КУпАП через продаж відповідної продукції без акцизного маркування. Виявлений нелегальний товар було вилучено.
Загалом дільничні зафіксували 7 випадків продажу цигарок та алкоголю без будь-яких дозвільних документів, а також 5 фактів торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без марок акцизного податку.
Поліцейські постійно забезпечують охорону публічної безпеки і порядку під час масових заходів, перевіряють власників зброї, а також роз’яснюють громадянам правила дотримання карантинних обмежень в умовах пандемії.
Водночас дільничні розкрили 15 злочинів, серед яких крадіжки майна, нанесення тілесних ушкоджень та ін.
Новоград-Волинський районний відділ поліції