Днями до одного з освітніх закладів обласного центру завітали працівники поліції разом з фахівцями ДСНС. На спільних заходах обговорювали як діяти під час виявлення небезпечних предметів.
В умовах війни безпека юних громадян вкрай актуальна. Адже, зокрема на Житомирщині, зафіксовані випадки травмування дітей від вибухонебезпечних предметів.
Такі заняття поліцейські проводять, аби убезпечити учнів та надати їм базові знання про різновиди небезпечних «знахідок». Алгоритм дій діти пропрацьовували разом з представниками ювенальної превенції та працівниками Житомирського районного управління ГУ ДСНС України в Житомирській області.
Нагадуємо, при виявленні небезпечного предмета негайно звертайтеся до екстрених служб за телефоном 101 або 102.
Відділ комунікації поліції Житомирської області