На круглих столах, що відбулися у населених пунктах області, учасники опрацювали питання щодо роботи з молоддю та сім’ями з дітьми, можливостям їх самореалізації. Ще один важливий аспект обговорення - безпекове середовище у спільнотах.
Поліцейські прозвітували про проведену ними превентивну роботу. Серед актуальних питань – випадки домашнього насильства, порушення Правил дорожнього руху.
Також офіцери поліції закликали присутніх долучатися до роз’яснювальної кампанії щодо запобігання вчиненню шахрайств. Для цього роздали інформаційні листівки та розповіли про найбільш поширені схеми ошуканства.
Крім того, у громадах упроваджені алгоритми роботи з одинокими людьми старшого віку: йшлося про соціальну роботу з ними та турбота про безпеку такої категорії громадян.
Відділ комунікації поліції Житомирської області