Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Результати оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в ГУНП
Відкрити все

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Уряду держави визначено безбар’єрність, тобто створення безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими шляхом інтегрування фізичної, інформаційної, цифрової, соціальної та громадянської, економічної та освітньої безбар’єрності до всіх сфер державної політики.

Національна стратегія із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року спрямована на визначення ключових проблем та формування рішень для їх розв’язання/мінімізації.

Стратегія орієнтується на провідні документи щодо створення безбар’єрного простору, зокрема Конвенцію про права осіб з інвалідністю, Європейську соціальну хартію, Конвенцію Організації Об’єднаних Націй про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок, міжнародну ініціативу “Партнерство Біарріц”.

На виконання доручення МВС від 02.12.2021 № 209/37 в ГУНП в Житомирській області проведено оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю, яке здійснювалося згідно з Методикою оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Міністерстві внутрішніх справ України та центральних органах виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України, затвердженої наказом МВС від 11.04.2018 № 294, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України від 24.04.2018 за № 96/31948, шляхом надання письмових відповідей на тестові завдання.

Результати оцінювання узагальнювалися постійно діючою робочою групою, утвореною наказом Головного управління Національної поліції в Житомирській області від 29.12.2021 № 1418.

За результатами оцінювання загальний середній бал по апарату ГУНП та відокремлених структурних підрозділах склав 17 балів (якщо за результатами оцінювання роботи загальна оцінка становить більше ніж 25 балів, забезпечення реалізації прав осіб з інвалідністю вважається неповним).

Станом на 01.01.2022 норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю в ГУНП склав 4,65%, що відповідає вимогам частини першої статті 19 вищезазначеного Закону України (4% від середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік).

Конструктивна робота ГУНП в Житомирській області з організації виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року триває.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux