Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Відділ документального забезпечення

Контакти
Телефон приймальні громадян, факс
(0412) 40-74-53, 40-75-95
E-mail
[email protected]
Кирильчук Юлія Федорівна
Посада
Начальник
звання
Телефон
(0412) 40-75-96
Електронна адреса
[email protected]

1. Ведення обліку та реєстрації всіх документів, які надходять на адресу начальника Головного управління та його заступників.


2. Облік наказів, доручень та вказівок, виданих керівництвом Головного управління Національної поліції в Житомирській області, організація їх тиражування та копіювання.


3. Надсилання за призначенням документів структурним підрозділам Головного управління Національної поліції в Житомирській області, органам та підрозділам поліції для виконання доручень керівництва ГУНП.


4. Попередній розгляд та доповідь керівництву Головного управління адресованих їм запитів і звернень народних депутатів України, запитів на інформацію, адвокатських запитів, пропозицій, звернень громадян, документів, які надходять від МВС, НПУ, органів місцевого самоврядування та прокуратури тощо…


5. Проведення, за дорученням керівництва ГУНП в області, перевірок організації та стану діловодства, роботи із запитами громадян, їх особистого прийому, розгляду запитів на інформацію, адвокатських запитів, запитів і звернень народних депутатів України в структурних підрозділах апарату ГУНП, територіальних органах поліції та надання останнім необхідної практичної допомоги з цих питань.


6. Здійснення, у межах компетенції, контролю за дотриманням структурними підрозділами поліції, відділів і відділень поліції області строків розгляду звернень та вимог законодавчих і нормативно-правових актів з питань збереження службової інформації.


7. Організація та проведення особистих прийомів керівництвом ГУНП у приймальні громадян та виїзних прийомів за місцем їх проживання чи роботи.


8. Приймання та відправка кореспонденції, що надходить засобами Фельд’єгерського, Спеціального зв’язку та Укрпошти.


9. Засвідчення копій документів, підписаних керівництвом ГУНП в Житомирській області, які надсилаються за запитами судів, прокуратури та інших державних органів.


10. Формування, облік та передача номенклатурних справ на постійне зберігання до архіву.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux