Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Управління карного розшуку

Контакти
Телефон приймальні
(0412) 40-71-93
E-mail
[email protected]
Дяченко Леонід Петрович
Посада
Начальник
звання
полковник поліції
Телефон
(0412) 40-76-05
Електронна адреса
[email protected]

1. Здійснення контролю та координації діяльності підрозділів кримінальної поліції районних управлінь, районних відділів та їх відділів та відділень поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області з питань:


1) охорони прав і свобод громадян, інтересів суспільствам держави від злочинних посягань;


2) розкриття умисних убивств, у тому числі вчинених на замовлення, серійного характеру, на сексуальному ґрунті, хуліганських проявів, зґвалтувань, інших тяжких і особливо тяжких злочинів проти особи, у тому числі минулих років;


3) виявлення і припинення кримінальних правопорушень, пов'язаних з протиправною діяльністю учасників організованих груп, злочинних організацій, бандитських формувань, злочинних проявів у сфері незаконного обігу вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин;


4) виявлення і припинення тяжких і особливо тяжких злочинів проти власності, насамперед розбійних нападів, грабежів, вимагань, шахрайств, крадіжок, у тому числі з помешкань громадян, посягань на предмети, які становлять національне культурне надбання, історичну цінність;


5) виявлення і припинення порушень правил безпеки дорожнього руху зі смертельними наслідками, незаконних заволодінь транспортними засобами.


2. Визначення правових, організаційних та практичних заходів з метою підвищення ефективності службової діяльності підрозділів кримінальної поліції районних управлінь, районних відділів та їх відділів та відділень поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області на підставі узагальнення практики застосування законодавства України, насамперед того, що регламентує оперативно-розшукову діяльність, нормативно-правових актів МВС та Національної поліції України, комплексного аналізу і прогнозування стану криміногенної в регіоні.


3. У межах компетенції та у встановленому порядку забезпечує взаємодію з підрозділами апарату Головного управління Національної поліції в Житомирській області, районними управліннями, районними відділами та їх відділів та відділень поліції ГУНП в Житомирській області, іншими органами виконавчої влади, установами, громадськими організаціями.


4. Вивчення та аналіз стану злочинності, прогнозування криміногенної ситуації. Розроблення та внесення пропозицій керівництву Головного управління Національної поліції в Житомирській області щодо визначення пріоритетних напрямів діяльності підрозділів кримінальної поліції районних управлінь, районних відділів та їх відділів та відділень поліції ГУНП в Житомирській області та ефективних засобів і методів виконання покладених на них завдань.


5. Надання підрозділам кримінальної поліції районних управлінь, районних відділів та їх відділів та відділень поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області методичної, консультативної та, за дорученням керівництва ГУНП в Житомирській області, практичної допомоги в організації діяльності з виявлення і припинення кримінальних правопорушень, насамперед тяжких, особливо тяжких та резонансних злочинів, у тому числі вчинених учасниками ОГ і ЗО, забезпечення оперативного супроводу кримінальних проваджень, розшуку осіб, які переховуються від органів досудового розслідування, слідчого судді, суду, ухиляються від виконання кримінального покарання, пропали безвісти, та інших осіб у випадках, визначених законом.


6. Розроблення заходів з удосконалення розшукової роботи, підготовка управлінських рішень з проблем, які потребують комплексного підходу для їх вирішення в установленому порядку, взаємодія зі структурними підрозділами апарату Головного управління Національної поліції в Житомирській області, правоохоронними органами іноземних держав з питань міждержавного та міжнародного розшуку, координація діяльності підрозділів кримінальної поліції районних управлінь, районних відділів та їх відділів та відділень поліції ГУНП в Житомирській області, і надання їм практичної допомоги з розшуку підозрюваних та обвинувачених, безвісти зниклих громадян та ідентифікації невпізнаних трупів.


7. Організація взаємодії з органами досудового розслідування, підрозділами, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, патрульною, спеціальною поліцією, поліцією охорони, спеціального призначення при здійсненні службової діяльності, у тому числі за конкретними злочинами.


8. Спільно з підрозділом інформаційно-аналітичного забезпечення організація створення та поповнення автоматизованих інформаційних систем оперативно-розшукового і профілактичного призначення. Забезпечення функціонування, своєчасного поповнення та належного використання оперативно-розшукових обліків.


9. Організація проведення комплексних оперативно-профілактичних відпрацювань території області, а також спеціальних операцій, спрямованих на протидію злочинності.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux