Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Кінологічний центр

Контакти
Черговий (цілодобово)
(067) 130-66-97
E-mail
[email protected]
Філонюк Віктор Миколайович
Посада
Начальник
звання
майор поліції
Телефон
(097) 027-62-41
Електронна адреса
[email protected]

До організаційної структури кінологічного центру входить:

начальник центру, заступник начальника центру, старший інспектор-кінолог з пошуку вибухових речовин та зброї, інспектор-кінолог з пошуку вибухових речовин та зброї, інспектор-кінолог, три молодші інспектори-кінологи з пошуку вибухових речовин та зброї, шість молодших інспекторів-кінологів та провідник службових собак.


Кінологічний центр у своїй діяльності взаємодіє зі структурними підрозділами апарату ГУНП, відділами та відділеннями ГУНП області, Управлінням Служби безпеки України в Житомирській області.

1. Організація управління та координації діяльності кінологів з ефективного використання службових собак у розшуку і затриманні правопорушників, розкритті вбивств, розбійних нападів, крадіжок тощо, виявленні наркотичних засобів і вибухових речовин, вогнепальної зброї, одорологічній експертизі, забезпеченні публічної безпеки і порядку,  конвоюванні заарештованих та засуджених, в охороні важливих об'єктів, територій та під час проведення масових та інших заходів.


2. Організація і розвиток кінологічної служби, її ефективне функціонування з метою кінологічного забезпечення оперативно-службової діяльності органів і підрозділів поліції в протидії злочинності та забезпеченні публічної безпеки і порядку.


3. Участь у попередженні, виявленні, розслідуванні та розкритті кримінальних правопорушень шляхом застосування засобів і методів кінологічної служби під час проведення слідчих дій, оперативно-розшукових та інших профілактичних заходів.


4. Організаційне, аналітичне та методичне забезпечення оперативно-службової діяльності кінологічної служби. Координація роботи кінологічних підрозділів та безпосередня участь у попередженні, виявленні, розслідуванні та розкритті кримінальних правопорушень.


5. Упровадження організаційних заходів щодо забезпечення розвитку матеріально-технічної бази системи кінологічної служби, здійснення ветеринарної та інших необхідних видів діяльності.

-    Забезпечення службової діяльності підрозділів поліції згідно з розподілом функціональних обов’язків кінологів за напрямками організації роботи з використання службових  собак у:


 • розшуку людей (правопорушників) по запаховим слідам, патрульній, конвойній, вартовій службі, одорологічній експертизі, пошуку трупів;


 • пошуку вибухівки, вибухових пристроїв та вогнепальної зброї;


 • пошуку наркотичних засобів, наркотичних речовин та прекурсорів.      


- Забезпечення контролю за своєчасним виїздом кінологів зі службовими собаками у складі слідчо-оперативних груп на місця вчинених кримінальних правопорушень чи інших подій.


- Відбір та дресирування службових собак, систематичне тренування їх в умовах, близьких до практичного використання.


- Узагальнення та поширення позитивного досвіду, у тому числі набутого під час міжнародних заходів, серед працівників кінологічної служби.


- Співпраця з кінологічними громадськими організаціями, а також підприємствами, установами, організаціями, органами місцевого самоврядування, іншими органами державної влади з питань розвитку службової кінології.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux