6 грудня працівники Житомирського райуправління поліції завітали до обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків. Для малят вони привезли солодкі подарунки та фрукти.
У закладі виховуються, отримують необхідну медичну допомогу та реабілітацію дошкільнята. Житомирські поліцейські вже багато років вітають вихованців та колектив, надають необхідну допомогу.
Дітки радо зустрічали гостей, серед яких були не тільки правоохоронці, але й військовослужбовці та представники інших підприємств та організацій. Малята зі своїми вихователями підготували для них справжній святковий концерт.
Вони танцювали та співали, розповідали вірші й щиро раділи святу.
Від імені колег керівник Житомирського райуправління поліції Петро Міровський передав дітям вітання та подарунки. Він зичив малятам миру та добра, щасливого зростання у рідній країні.
Відділ комунікації поліції Житомирської області