За поданням поліцейських Житомирщини громадянина рф примусово видворять з України
Опубліковано 04 жовтня 2023 року о 15:55
Чоловік упродовж останніх п’яти років відбував покарання за розбещення неповнолітніх в одній з виправних установ на території Житомирщини.
2 жовтня оперативники відділу міграційної поліції ГУНП в Житомирській області у межах своїх повноважень звернулися до УДМС України в області з поданням про видворення 49-річного громадянина ворожої країни.
Днями чоловіка поміщено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні. Надалі щодо іноземця, який втратив законні підстави перебувати на території нашої держави, буде проведено процедуру видворення.
Відділ комунікації поліції Житомирської області