Ювенальні поліцейські Бердичівського райвідділу разом з дітьми висадили ліс
Опубліковано 02 листопада 2023 року о 15:26
У рамках акції «Створюємо ліси разом» та програми Президента України «Зелена країна» розпочато висаджування дерев задля вшанування воїнів полеглих за Україну.
Перед початком один з працівників лісгоспу провів інструктаж і вже за деякий час на площі 1 га посадили більше тисячі саджанців сосен та дубів.
Учні Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю Житомирської обласної ради отримали масу позитивних вражень. Діти раділи, що взяли участь у створені нових лісів. Адже це памʼять та повага до наших Героїв, які віддали своє життя.
Відділ комунікації поліції Житомирської області