Урок безпеки для ліцеїстів Глибочицької громади провели поліцейські та рятувальники
Днями незвичне пізнавальне заняття відбулося у Кмитівській загальноосвітній школі-інтернаті Житомирської обласної ради. «Вчителі» в однострої розповідали про правила безпеки під час навчання та відпочинку.
На окремих локаціях діти мали змогу поспілкуватися з поліцейськими та фахівцями ДСНС.
З ювенальною інспекторкою Житомирського райуправління поліції школярі обговорили особливості відповідальності неповнолітніх. На конкретних прикладах діти дізналися про те, як пустощі та невміння вчасно вирішити конфлікт можуть спричинити клопіт не лише дітям, а й батькам. Також поліцейська розповідала учням, що робити, якщо знайшли невідомі підозрілі предмети під час прогулянок.
Інспектори сектору реагування відділу поліції №1 говорили з школярами про безпеку на автошляхах. Окремо зупинилися на Правилах дорожнього руху для велосипедистів та керманичів електросамокатів. Поліцейські вкотре наголосили на необхідності виокремлювати себе на дорозі у темну пору доби та небезпеці пустощів біля автошляхів.
Окрім цього діти разом з поліцейськими та рятувальниками відпрацювали алгоритм дій при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру, сигналах повітряної тривоги та навчилися правил евакуації з приміщень.
Також на своїй локації правоохоронці демонстрували дітям службовий автомобіль, амуніцію та спеціальні засоби, якими користуються на службі. Школярі мали змогу приміряти елементи однострою та зробити фото на згадку про теплу та пізнавальну зустріч з поліцейськими.
Житомирське районне управління поліції