Дорожньо-транспортна пригода сталася 27 серпня близько 20:50 на 150 км автодороги Київ-Чоп, поблизу села Іванівки.
Зіткнення відбулось між мотоциклом «Honda» під керуванням 28-річного житомирянина, який рухався у напрямку столиці та попутним автомобілем «Mercedes-Benz», за кермом якого перебував 38-річний житель Рівненщини.
У результаті ДТП травми отримали водій двоколісника та його 16-річна пасажирка. Їх обох було ушпиталено.
Слідчі Житомирського районного управління поліції проводять досудове розслідування за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України. Триває встановлення всіх причин та обставин події.
Поліція закликає всіх учасників дорожнього руху суворо дотримуватися правил безпеки.
Шановні водії! Аби мати змогу контролювати транспортний засіб та уникнути дорожньої пригоди, обирайте безпечну швидкість руху та пам’ятайте про присутність на дорогах значної кількості двоколісних транспортних засобів.
Шановні водії двоколісників! Не виконуйте на дорозі ризикованих маневрів, а напрямок руху змінюйте лише переконавшись, що це буде безпечно. Вирушаючи у дорогу, одягайте захисні шоломи та зробіть себе помітними у транспортному потоці за допомогою спеціальних світлоповертальних елементів або хоча б світлого одягу. Не забувайте про ці елементарні заходи, що можуть врятувати ваше життя та здоров’я!
Житомирське районне управління поліції