Портал в режимі тестування та наповнення

У Житомирі в ДТП травмовано пішохода: поліцейські розпочали досудове розслідування

Опубліковано 06 листопада 2024 року о 11:50

Дорожньо-транспортна пригода сталася 5 листопада близько 12:00 на Київському шосе. На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції.


Попередньо встановлено, що 61-річний керманич автомобіля «Mercedes», рухаючись у напрямку вулиці Київської, здійснив наїзд на чоловіка, який у той час перетинав автошлях.


Внаслідок ДТП пішохід, 42-річний житель Волицької громади, отримав тілесні ушкодження та був ушпиталений.


Нині слідчі Житомирського райуправління поліції проводять розслідування за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.


Водночас поліція звертається до водіїв: будьте уважними й обережними під час руху автошляхами, особливо у місцях можливої появи пішоходів на дорозі.


Шановні пішоходи! Переходьте дорогу виключно у встановлених місцях, переконавшись у безпечності ваших дій.


Житомирське районне управління поліції

1 з 2
2 з 2

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux