Портал в режимі тестування та наповнення

У Житомирі поліцейські затримали 18-річного наркодилера

Опубліковано 12 травня 2026 року о 10:40

Оперативники Житомирського районного управління поліції №1 зупинили на вулиці обласного центру юнака з поштовим відправленням. У пакунку знаходилися розфасовані психотропи, готові для розповсюдження на території міста. Нині молодику повідомлено про підозру в незаконних оборудках із забороненими речовинами.

Увечері 8 травня поліцейські, відпрацьовуючи наявну інформацію щодо можливого розповсюдження заборонених речовин на території міста Житомира, зупинили 18-річного хлопця неподалік пункту доставки логістичної компанії. Юнак якраз отримав поштове відправлення. Під час перевірки поліцейські виявили в пакунку понад півсотні поліетиленових пакетиків із кристалічною речовиною.


На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського райуправління поліції №1. Правоохоронці зафіксували обставини події, вилучили пакунки з вмістом та направили його для проведення відповідних досліджень.


Згідно з висновками експертів, вилучене є особливо небезпечною психотропною речовиною PVP, вільний обіг якої заборонений.


Під час слідчих дій в оселі фігуранта поліцейські виявили та вилучили фасувальні пакети, ваги та ще близько чотирьох десятків пакунків із кристалічною речовиною, які власник приховав у системному блоці. Молодик визнав, що все вилучене у нього призначалося для збуту шляхом так званих «закладок».


Окрім цього, встановлено, що напередодні юнак вже встиг розкласти щонайменше дев’ять таких згортків на околицях міста.


Відтак слідчі Житомирського районного управління поліції №1 інкримінували фігуранту незаконне придбання та зберігання з метою збуту особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 307 КК України). Судом йому було обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.


Згідно з чинним законодавством за вчинене підозрюваному загрожує від 9 до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.


 Житомирське районне управління поліції №1

1 з 6
2 з 6
3 з 6
4 з 6
5 з 6
6 з 6

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux