Портал в режимі тестування та наповнення

У Романівському районі затримано крадія майна громади

Опубліковано 05 квітня 2018 року о 11:17

Увечері 4 квітня у с. Врублівці невідомий намагався демонтувати кілька секцій чавунного паркану. Його дії помітив керівник кримінальної поліції Романівського ВП та затримав правопорушника.

Близько 20.20 правоохоронець, який проживає неподалік, помітив підозрілого чоловіка, який  порпався поблизу сільського клуба. Поліцейський вирішив з’ясувати, чим той займається. Як виявилось, молодик намагався демонтувати та викрасти дві секції чавунного паркану. Відтак правоохоронець затримав правопорушника та викликав слідчо-оперативну групу.

Затриманим виявився 33-річний житель смт Мирополя. Його доставили до відділення поліції. Нині триває з’ясування обставин події.

Чоловікові, відповідно до ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) КК України може загрожувати штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 80 до 240 годин, або виправні роботи на строк до 2 років, або арешт на строк до 6 місяців або позбавлення волі на строк до 3 років.

Відділ комунікації поліції Житомирської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux