Дорожньо-транспортна пригода сталася 20 серпня близько 11:15 у с. Романівці Бердичівської громади.
Попередньо, водійка автомобіля «Mitsubishi Pajero», 31-річна бердичівлянка, рухаючись вулицею села у напрямку м. Бердичева, допустила наїзд на велосипедистку, яка прямувала у попутному напрямку.
На жаль, від отриманих травм водійка двоколісника, 23-річна місцева жителька, загинула на місці події.
Поліцейські встановлюють всі обставини ДТП у межах досудового розслідування, розпочатого за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.
Водночас поліція закликає усіх учасників дорожнього руху суворо дотримуватися правил безпеки.
Шановні водії двоколісників, не виконуйте ризиковані маневри на дорозі та сигналізуйте про свої наміри змінити напрям руху тощо знаками, зрозумілими іншим водіям. Використовуйте захисні шоломи та інші пристосування, що допоможуть знизити ризик травмування у разі дорожніх інцидентів.
Водіям автомобілів поліція нагадує: аби мати змогу контролювати транспортний засіб і вчасно уникнути дорожньої пригоди, обирайте безпечну швидкість руху та пам’ятайте про присутність на дорогах значної кількості двоколісних транспортних засобів. Зауважте, що такі керманичі є повноправними учасниками дорожнього руху.
Бердичівський районний відділ поліції