До Дня боротьби з торгівлею людьми у приміщенні залізничного вокзалу у райцентрі поліцейські, представники громадських організацій та місцевого самоврядування привертали увагу та інформувати населення щодо такого негативного явища, як сучасне рабство.
Насамперед учасники акції за допомогою буклетів, плакатів та інсталяції ознайомили присутніх з можливими проявами торгівлі людьми та застерегли від шахрайства, пов’язаного саме з таким видом злочинів.
Начальник відділу міграційної поліції ГУНП в Житомирській області Максим Заярний розповів, що стати жертвою торговців людьми можуть не тільки соціально незахищені верстви громадян, але й будь хто. Злочинці не лише силоміць утримують людей, а й оформлюють кредити та мікрозайми. Постраждалі лишаються без грошей, даху над головою та мають купу боргів. Він також зазначив, що на Житомирщині протягом року близько 20 осіб офіційно отримали статус постраждалих від торгівлі людьми.
Поліцейські застерігають: перед тим, як працевлаштовуватися за кордоном, спочатку перевірте чи не потрапили ви на гачок шахраїв і чи безпечним буде ваше майбутнє.
За консультацією чи будь-якою іншою порадою звертайтеся на цілодобову гарячу лінію – 527.
Бердичівське районне управління поліції