На Житомирщині поліцейські припинили діяльність наркоферми та затримали десятьох причетних

Стоп наркотик

Поліцейські регіону поряд з функціями, зумовленими воєнними діями  на території області, водночас протидіють кримінальним проявам та попереджують їх. Днями поліцейські Радомишльського відділення припинили діяльність масштабного цеху по вирощуванню нарковмісних рослин. Вилучена сировина на суму, за цінами «чорного ринку», до 1,5 мільйона гривень. Усіх причетних затримано.

Поліцейські Радомишльського відділення Житомирського РУП провели слідчі дії на території колишнього підприємства, нині недіючого, розташованого на околиці міста. У результаті виявлено масштабну ферму по вирощуванню та виготовленню наркотичних засобів.

Встановлено причетність до незаконної діяльності групи осіб. Усі вони жителі Луганщини, віком від 44 до 25 років.

Наразі чоловіки затримані, а з цеху вилучено близько 300 кг зелених рослин конопель, що проходили термічну обробку, 10 мішків з шишками нарковмісних рослин, кілька сотень ємностей для вирощування, обладнання для підігріву, освітлення і зрошення, автомобіль та інші свідчення протиправної діяльності.

Досудове розслідування проводиться за ч. 2 ст. 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, вчинене групою осіб) КК України. Встановлюються всі інші обставини та причетні до незаконної діяльності особи.

За подібні протиправні дії чинним законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років  конфіскацією майна.

Відділ комунікації поліції Житомирської області  

поліція
новини
наркотики