Портал в режимі тестування та наповнення

Слідчі додатково встановлюють свідків загибелі пішохода в ДТП у Звягельському районі

Опубліковано 25 лютого 2026 року о 11:28

Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода сталася 9 лютого близько 19:30 на 204 кілометрі автодороги Київ – Чоп, поблизу села Кам’яний Майдан. Правоохоронці збирають важливу для розслідування інформацію та просять відгукнутися очевидців події.


Попередньо, водій автомобіля Mercedes-Benz, 49-річний киянин, рухаючись у напрямку міста Житомира, на неосвітленій ділянці дороги допустив наїзд на пішохода, який перетинав автошлях. Внаслідок отриманих травм 60-річний житель громади помер дорогою до лікарні.


Слідчі продовжують з’ясовувати причини та обставини ДТП та звертаються до можливих свідків:


– якщо ви були очевидцями події;


– проїжджали поблизу в зазначений час;


– маєте відеозаписи з реєстратора, що зафіксували момент зіткнення або рух транспортного засобу безпосередньо до події, – просимо звернутися до відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП в Житомирській області (м. Житомир, вул. Старий бульвар, 5/37) або зателефонувати за номером (0412) 40-74-31 чи на спецлінію 102.


Відділ комунікації поліції Житомирської області

1 з 2
2 з 2

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux