У Житомирі поліцейські встановлюють осіб, причетних до крадіжок з автомобілів жителів обласного центру. Водночас правоохоронці закликають автовласників завчасно подбати про безпеку транспортних засобів і цінних речей.
12 грудня до Житомирського райуправління поліції звернулись троє містян із подібними заявами про викрадення речей і запчастин з їх автомобілів. 42-річний чоловік повідомив про те, що уночі хтось пошкодив скло багажного відділення «Volkswagen Сaddy», припаркованого поблизу будинку по вул. Покровській, та викрав набір інструментів і акумулятор.
За інформацією іншого жителя обласного центру, таким же способом з належного йому «Volvo» уночі було викрадено вартісні електроінструменти на загальну суму близько 13 тисяч гривень.
А з ВАЗівки, що «ночувала» у дворі будинку по вул. Корольова, невідомий викрав акумуляторну батарею, про що власник транспортного засобу сповістив поліцію уранці наступного дня.
У ніч на 13 грудня невідомий розбив скло задніх дверцят «Skoda Octavia», викравши із салону документи 29-річного власника, банківські картки та інші особисті речі.
За всіма вказаними фактами розпочаті кримінальні провадження за ч.1 ст.185 (Крадіжка) КК України. За чинним законодавством подібні протиправні дії караються штрафом, громадськими або виправними роботами, піврічним арештом чи обмеженням волі строком до 5 років.
Водночас поліцейські нагадують автовласникам: завчасно подбайте про безпеку вашого майна. Облаштуйте машини протиугінними технічними засобами. Не залишайте автівки незамкненими та без нагляду навіть на короткі проміжки часу, у нічну пору доби у дворах будинків, припаркованими в інших неохоронюваних місцях. Не зберігайте у салонах, особливо на видноті, цінних речей - цим ви приваблюєте потенційних злодіїв.
Відділ комунікації поліції Житомирської області