Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Поліцейський з Житомирщини Євгеній Колесник здобув срібло на Кубку Європи з гирьового спорту
Опубліковано 07 липня 2021 року о 16:15

Євгеній Колесник, інспектор відділу професійного навчання УКЗ ГУНП області, взяв участь у міжнародних змаганнях, що проходили у Литві. У командній естафеті українці здобули 2 місце. Також Євгеній виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. Вітаємо колегу із досягненням високого результату та бажаємо подальших успіхів!

Змагання відбувались у м. Каунасі з 2 по 5 липня, участь у них взяли понад 200 спортсменів з країн Європи та Казахстану.

Євгеній Колесник був учасником командної естафети та разом з колегами здобув 2 місце у змаганнях.

- Необхідно було підняти дві 32-кілограмові гирі максимальну кількість разів за 3 хвилини. Було складно, і на останніх секундах розумів, що роблю те, до чого йшов давно: я таки виконав норматив майстра спорту України з міжнародного класу, - усміхається Євгеній.

У планах спортсмена-поліцейського – участь у Чемпіонаті світу, який відбудеться восени в Угорщині. Тож вже зараз він готується пройти відбір до складу Національної збірної.

Пишаємося та бажаємо успіхів колезі! Хай нові досягнення будуть ще більш високими!