18 травня працівники підрозділів поліції області замінили однострій на одяг, що споконвіку символізує волю, дух та міць українського народу. Вони взяли участь у заходах, що проводилися у населених пунктах області.
Поліська вишивка – найдревніша в історії України. З часів Київської Русі поліщуки освоїли техніку, яка мала назву «занизування», особливість якої в двосторонньому малюнку. В ті далекі часи барвників не було і жінки використовували те, що росло у нашому регіоні. Тому у всіх виробах майоріли чорничний та рудий кольори, який добували з чорниць та шишок вільхи. Червоний та чорний з’явилися значно пізніше. Минув час і сьогодні вишивка має безліч кольорів, доказ тому – вже традиційний День вишиванки.
У Житомирі керівники ГУНП та обласної військової адміністрації долучилися до акції з розпису горняток для військових «Намалюй - подаруй».
А працівники всіх поліційних підрозділів області доєдналися до заходів, що проводилися у місцевих громадах.
Тож вишиванка - не просто символ, це дух та міць України. Вночі ми ховаємось від ворожих ракет, а вранці одягаємо вишиванку і крокуємо в новий день, який наближає нашу Перемогу!
Відділ комунікації поліції Житомирської області