Маленькій Віолетті сьогодні виповнилось 7 років. З найкращими побажаннями та подарунком до іменинниці завітали працівники управління кадрового забезпечення ГУНП в Житомирській області.
Гостям Віолетта розповіла про свої успіхи у школі та поділилась своїми мріями. А поліцейські привітали дівчинку з Днем народження та вручили подарунок. Іменинниця випустила в небо повітряні кульки зі своїми бажаннями, аби вони якнайшвидше здійснилися.
Поліцейські Житомирщини пам’ятають своїх колег, які загинули під час виконання службових обов’язків, та підтримують їх родини. Особливу увагу та турботу приділяють дітям, адже вони її найбільше потребують.
Нагадаємо, 27 лютого 2022 року інспектор з реагування патрульної поліції майор поліції Іван Гераїмчук загинув під час виконання службового завдання у прикордонному районі Житомирщини.
Відділ комунікації поліції Житомирської області