У липні правоохоронці відділення №2 (смт Попільня) Житомирського РУП провели санкціонований обшук за місцем проживання 34-річного жителя Корнинської громади. Чоловіка запідозрили у незаконному поводженні з наркотичними засобами.
У результаті виявили на присадибній ділянці зарості конопель, всього нарахували 118 рослин. В оселі ж чоловік зберігав вже висушене та подрібнене зілля (понад 20 г), там же знаходився пристрій для куріння з характерним нашаруванням. Господар розповів, що вирощував коноплі для власного вжитку.
Усе виявлене поліцейські вилучили й направили для проведення відповідного експертного дослідження.
Після отримання результатів експертиз слідчі відділення поліції №2 (смт Попільня) Житомирського районного управління повідомили чоловікові про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) та ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України.
За чинним законодавством подібні протиправні дії караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.
Житомирське районне управління поліції