У Житомирі поліцейські встановлюють обставини інциденту під час масового заходу

Поліція інформує

Сьогодні, 23 лютого, поблизу приміщення обласної держадміністрації на майдані Корольова у м. Житомирі відбулась акція громадян на підтримку відомого активіста, засудженого до ув’язнення.  Правопорядок забезпечували поліцейські та нацгвардійці. 

Під час масового заходу учасники демонстрували намір підпалити принесені із собою шини.  На зауваження поліцейських не реагували, а коли правоохоронці спробували забрати шини, перешкоджали їм. Відтак двох учасників акції поліцейські доставили до відділу для встановлення їх осіб і з’ясування обставин події. 

Шановні громадяни! Звертаємо вашу увагу, що відповідно до ст. 39 Конституції України  громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування. Однак це має відбуватись у цивілізований спосіб без створення загрози безпеці оточуючих людей. 

P.S. Станом на 20.30 усі процесуальні дії із доставленими до районного управління поліції завершені. Чоловіки залишили приміщення. 

Головне управління Нацполіції в Житомирській області
 

поліція