До двох років ув’язнення загрожує жителю Звягельщини за домашню тиранію

Поліція інформує

Поліцейські розпочали кримінальне провадження відносно 39-річного жителя с. Романівки Новоград-Волинського району через систематичне вчинення домашнього насильства. Чоловіку може загрожувати до 2 років ув’язнення.

19 квітня до правоохоронців звернулась 40-річна жителька с. Романівки із заявою про те, що її співмешканець вчиняє відносно неї протиправні дії.

39-річний чоловік уже неодноразово потрапляв у поле зору поліцейських. На ґрунті пиятики поводив себе агресивно, вчиняв сварки і рукоприкладство до дружини. Вказані факти фіксували дільничні офіцери поліції у відповідних адміністративних матеріалах, виносили термінові заборонні приписи та проводили з чоловіком профілактичну роботу. Окрім того, двічі правопорушник притягувався до кримінальної відповідальності за  вчинення домашнього насильства. За рішенням суду до нього застосовували адміністративний арешт, громадські роботи та штрафні санкції. Проте зазначені заходи домашнього тирана не зупинили.
 
Наразі відносно чоловіка розпочато нове кримінальне провадження за ст. 126-1 (Домашнє насильство)  КК  України.  Відповідно до чинного законодавства йому може загрожувати покарання від громадських робіт  до позбавлення волі на строк до 2 років.
 
Правоохоронці закликають осіб, які страждають від насильства у родині, не замовчувати домашню тиранію. Повідомте про подібні факти правоохоронців. Телефон «102» працює цілодобово.

Відділ комунікації поліції Житомирської області
 

домашнє насильство