У Новоград-Волинському районі поліцейські розшукали матір, яка залишила чотирьох неповнолітніх дітей на тиждень без нагляду

Новини з районів

З початку року ювенальні інспектори лише на Звягельщині зафіксували 164 випадки неналежного виконання дорослими своїх батьківських обов’язків. Відносно однієї з таких матерів поліцейські оформили понад півтора десятка адміністративних матеріалів та порушили перед відповідними службами питання про позбавлення батьківських прав.

До поліцейських звернулась 14-річна жителька Новоград-Волинського району та повідомила, що кілька днів тому пішла з дому її матір,  залишивши  дівчину та ще трьох дітей без нагляду.

38-річна жінка добре знайома правоохоронцям. Вона перебуває на обліку соціальних служб як така, що опинилася у складних життєвих обставинах. Лише цього року ювенальні інспектори мали зо два десятки приводів для спілкування з нею щодо догляду за дітьми. Вона неодноразово залишала неповнолітніх доньок, віком 15, 14, 10 та 7 років, без нагляду, а сама розважалась у різних компаніях.  У цих  випадках відносно жінки й оформлялись відповідні адмінпротоколи.

Востаннє мати залишила дітей на 6 днів та поїхала відпочивати до друзів. Упродовж майже тижня відсутності матері 14-річна дівчинка сама доглядала за молодшими сестрами та дбала про їх харчування.

Поліцейські разом із соціальними працівниками розшукали жінку у сусідньому районі. На момент зустрічі вона перебувала у нетверезому стані. Наразі її повернули  додому та зобов’язали дбати про дітей.

Водночас соціальні служби взяли родину під супровід, а поліцейські вдруге порушили питання про позбавлення її батьківських прав.

Новоград-Волинський районний відділ поліції

 

поліція
новини