Поліцейські викрили 5 продавців алкоголю та цигарок дітям

Новини з районів

Ювенальні інспектори Житомирського районного управління поліції постійно проводять заходи для попередження продажу неповнолітнім алкоголю та цигарок. З початку року поліцейські викрили 5 таких випадків. Відповідні адміністративні протоколи правоохоронці передали на розгляд уповноважених комісій.

18 травня ювенальні поліцейські Житомирського РУП під час проведення превентивної роботи в обласному центрі зафіксували продаж цигарок неповнолітній. Події відбувалися в одному з продуктових магазинів у мікрорайоні Крошні. Правоохоронці зафіксували, що 41-річна продавчиня реалізувала пачку цигарок юначці. Жінка не поцікавилася віком дівчини, яка намагалася придбати товар, хоча із забороною продажу алкоголю та тютюнових виробів дітям ознайомлена.

Тож ювенальні інспектори склали відносно продавчині адміністративні матеріали, які скеровані на розгляд відповідної комісії.

- Загалом  з початку року ювенальні інспектори Житомирського районного управління поліції склали 5 адміністративних протоколів за ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) КУпАП відносно працівників торгівельних закладів району за продаж неповнолітнім заборонених товарів, — розповідає начальник відділу превенції Житомирського РУП Олег Петелюк. -  З них 2 факти задокументовано з часу введення воєнного стану.

Правоохоронці постійно спілкуються з продавцями та власниками магазинів щодо дотримання вимог законодавства по забороні продажу певних товарів дітям. Однак, як свідчить практика, не всі з них дослухаються рекомендацій, а тому, рано чи пізно, несуть за це відповідальність.

Житомирське районне управління поліції

поліція
новини
безпека
діти