Поліцейські викрили 35-річного жителя Андрушівської громади у крадіжках з місця роботи

Новини з районів

Попільнянські поліцейські встановили причетність 35-річного жителя Андрушівщини до вчинення крадіжок електроінструменту з комплексу відпочинку у Корнинській громаді. Чоловік скористався тим, що господар залишав ключі від підсобного приміщення у доступному для працівників місці, і протягом декількох тижнів виносив звідти цінне майно. Правоохоронці розшукали не доброчесного працівника. Нині тривають слідчі дії у рамках відкритого кримінального провадження.

На початку січня до поліції звернувся житель Корнинської громади з повідомленням про крадіжку електроінструменту з підсобного приміщення у належному йому комплексі відпочинку. Підприємцю було спричинено близько 70 тисяч гривень матеріального збитку.

На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення поліції № 2 Житомирського райуправління. Під час першочергових слідчих дій правоохоронці встановили можливу причетність до крадіжки 35-річного жителя Андрушівської громади. Чоловік деякий час працював та проживав на території комплексу. Він знав, де знаходяться ключі від господарських приміщень, і протягом декількох тижнів поступово виносив звідти вартісний інструмент. Власник виявив крадіжку лише після звільнення працівника.

Поліцейські розшукали чоловіка за місцем проживання. У скоєному він зізнався та вказав на місця, де збував викрадені речі. Там їх і вилучили правоохоронці.

Нині слідчі проводять необхідні процесуальні дії у рамках відкритого кримінального провадження.

Попередня кваліфікація діяння – ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Відповідно чинного законодавства, за скоєння таємного викрадення майна, поєднаного з проникнення у житло чи інше приміщення, передбачено ув’язнення  терміном від 3 до 6 років.

Житомирське районне управління поліції

поліція
новини
крадіжка