На Звягельщині поліцейські припинили незаконну реалізацію дизельного палива

Новини з районів

Дільничні офіцери поліції Новоград-Волинського райвідділу встановили причетність жителя Рівненщини до незаконного продажу дизельного пального. Відносно власника такого «бізнесу» поліцейські оформили адміністративні матеріали.

Правоохоронці отримали інформацію про те, що у Новоград-Волинському районі на автошляху відбувається нелегальна реалізація пального.

25 травня під час перевірки повідомлення поліцейські  на автодорозі Київ-Чоп поблизу с. Калинівки Піщівської територіальної громади помітили чоловіка, який реалізовував пальне просто з мікроавтобуса. Жодних дозвільних документів для провадження такої господарської діяльності у 47-річного жителя Рівненської області нього не було.

Правоохоронці з’ясували, що бажаючі могли придбати у чоловіка дизпаливо за умови не менше 15 літрів «в одні руки». Ціна товару складала 75 гривень за літр.

Поліцейські затримали транспортний засіб чоловіка та вилучили  понад 300 літрів дизелю, а також металеві та пластикові ємності.

Дільничні офіцери склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) КУпАП. Нині зібрані матеріали направлено до суду для прийняття відповідного рішення.

За таке діяння чоловіку може загрожувати накладення штрафу від 1 тисячі до 2 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Новоград-Волинський районний відділ поліції

 

поліція
новини