Бійка, ухилення від громадських робіт та нетверезе керування автомобілем – бердичівлянин надовго у полі зору поліції

Новини з районів

22 квітня слідчі Бердичівського районного відділу поліції оголосили про підозру 36-річному чоловікові, який ухилявся від громадських робіт, визначених вироком суду. Не бажаючи  спілкування з правоохоронцями, молодик спробував утекти автомобілем. При цьому поліцейські зафіксували у нього ознаки сп’яніння.

У грудні минулого року Бердичівський міськрайонний суд виніс ухвалу про  призначення 150 годин громадських робіт  місцевому жителю за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) КК України.

Призначене покарання чоловік мав відпрацювати в одному з комунальних підприємств для благоустрою міста. Однак, не бажаючи  виконувати  громадські роботи, засуджений почав від них ухилятись без поважних на те причин.

Його дії поліцейські  кваліфікували як нове кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 389 (Ухилення від відбування громадських чи виправних робіт особою, засудженою до цього покарання) КК України.

22 квітня, під час вручення чоловікові підозри про назване діяння, він спробував утекти від поліцейських власним автомобілем. Натомість працівники сектору реагування Бердичівського відділу зафіксували у нього стан алкогольного сп’яніння. Перебування за кермом у нетверезому стані було відповідно задокументовано та оформлено адміністративні матеріали за ст. 130 КУпАП.

Тож нині чоловікові доведеться не лише відпрацювати громадські роботи, а ще й відповідати за інші учиненні діяння.

Бердичівський районний відділ поліції
Відділ комунікації поліції Житомирської області

поліція
новини