Портал в режимі тестування та наповнення

На Житомирщині судитимуть 19-річного хлопця за вбивство родички

Опубліковано 18 серпня 2025 року о 12:14

Подія сталася на початку липня у м. Бердичеві. Від завданого ножового поранення загинула 41-річна містянка. Днями слідчі поліції завершили розслідування, матеріали скеровано до суду.


У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що 19-річний юнак перебував у квартирі своєї родички. Між ними виникла суперечка, під час якої хлопець завдав жінці смертельного поранення.


Усвідомивши скоєне, він повідомив про подію до поліції. Правоохоронці затримали його в процесуальному порядку.


Днями слідчі Бердичівського райвідділу за процесуального керівництва окружної прокуратури завершили досудове розслідування. Обвинувальний акт за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) КК України скеровано до суду.


Наразі обвинувачений перебуває під вартою. Відповідно до чинного законодавства йому може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.


Бердичівський районний відділ поліції

Скеровано до суду

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux