Напередодні Дня Збройних Сил України та Дня святого Миколая ювенальні поліцейські звернулися до вихованців освітніх закладів та дитячих будинків сімейного типу з пропозицією виготовити для наших воїнів презенти. Відтак юні жителі області з радістю та натхненням взялися за роботу.
Серед подарунків – янголи-обереги та листівки, вручну розмальовані пряники та інша випічка, а також кава, чай та інші потрібні речі, що поліцейські додали до дитячих гостинців. Такі подарунки учасники акції готували у всіх районах області: у дитсадках, ліцеях та вдома.
Усі презенти правоохоронці зібрали та передали спецпризначенцям Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» та воїнам підрозділів ЗСУ.
Вітаємо наших воїнів зі святами та дякуємо за захист, за можливість жити, навчатися та працювати на благо України!
Відділ комунікації поліції Житомирської області