Увага! Поліцейські нагадують жителям Житомирщини про заходи безпеки при виявленні підозрілих речей чи боєприпасів!

На варті безпеки

Через ракетні обстріли населених пунктів регіону з ворожої авіації почастішали випадки виявлення на територіях громад небезпечних боєприпасів. Будьте уважними і дотримуйтесь заходів безпеки, не наближайтесь до подібних знахідок.

Упродовж останніх днів територія Житомирщини піддається активним авіаобстрілам. Російські агресори звечора та уночі атакують мирні житлові квартали на півночі регіону та в обласному центрі, унаслідок авіаударів зруйновані та пошкоджені приватні обійстя у громадах, підприємства, адміністративні будівлі та інфраструктура. Є загиблі та поранені серед цивільного населення.

Додаткову небезпеку для людей становлять крупнокаліберні боєприпаси, які не розірвалися після повітряних атак. Їх виявляють жителі громад у прилісках і на полях, біля своїх обійсть і садиб або ж навіть на вулицях населених пунктів.

Так, упродовж минулої доби 9 березня, низку важких ракетних боєприпасів, які, на щастя, не спрацювали, виявили жителі Коростенського району і повідомили про це до поліції.

На такі повідомлення оперативно реагують фахівці вибухотехнічної служби ГУНП, які виїжджають на місця подій і перевіряють відповідну інформацію.

Поліцейські закликають громадян бути пильними і обережними, а також пояснити дітям необхідність бути уважними та не чіпати підозрілі предмети та завідомо небезпечні боєприпаси. Про виявлення подібних знахідок повідомте до найближчого відділку поліції, штабу територіальної оборони або органу влади.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

поліція
новини
безпека
stoprussia