Один із них привласнив жіночу сумочку, а інший – повітряний компресор. Нині за вказаними фактами слідчі поліції розпочали кримінальні провадження.
1 січня до поліції звернулась 43-річна жителька м. Баранівки. Вона розповіла про зникнення її сумки з грішми та косметикою.
Поліцейські з’ясували, що жінка працює в одному з місцевих магазинів. Кілька днів тому вона, відволікшись на роботі, залишила свої речі без нагляду, а коли повернулась, виявила відсутність майна.
У ході проведених заходів оперативники райвідділу встановили, що до події причетний 54-річний житель м. Баранівки. Він свою провину визнав та розповів, що гроші вже встиг витратити на спиртне та харчові продукти. Інше правоохоронці вилучили.
Того дня поліцейським відділення поліції №1 (смт Ємільчине) повідомила про зникнення повітряного компресора з її господарського приміщення 73-річна жителька місцевої громади.
Правоохоронці викрили у правопорушенні 28-річного жителя цієї ж громади. Чоловік кілька днів тому зайшов до сараю, підібравши ключ до вхідних дверей, звідки й поцупив пристрій. Нині поліцейські встановлюють місце знаходження викраденого майна.
Попередня правова кваліфікація подій – ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Досудове розслідування триває.
За чинним законодавством, крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану, карається позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
Водночас правоохоронці нагадують: будьте уважними та не залишайте свої речі без нагляду навіть на нетривалий термін. Ставтеся більш відповідально до збереження власного майна.
Звягельський районний відділ поліції