За минулу добу поліція розпочала перевірки 8 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства у Житомирі

Місцеві вибори 2020

7 жовтня правоохоронці зареєстрували низку повідомлень про ймовірні порушення, пов’язані із веденням агітації в обласному центрі. Нині за всіма фактами тривають перевірки.

До Житомирського відділу поліції надійшли звернення від представника громадської організації про виявлення агітаційних матеріалів у громадських місцях обласного центру, на яких відсутні передбачені законом обов’язкові відомості. Агітаційні матеріали стосувалися представників різних політичних сил.

Поліцейські задокументували всі обставини та нині встановлюють осіб, відповідальних за розміщення  таких агітаційних матеріалів. В їх діях можуть вбачатись ознаки адміністративного правопорушення.

Загалом з початку виборчого процесу до поліції Житомирщини надійшло 37 повідомлень про можливі порушення. Триває розслідування 4 кримінальних проваджень та складено 6 адміністративних протоколів за ч. 2 ст. 212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) КУпАП.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

новини
вибори 2020