На Житомирщині поліція зареєструвала 6 повідомлень про порушення у «день тиші» (станом на 18.00)

Місцеві вибори 2020

Повідомлення стосуються розміщення виборчих інформаційних матеріалів усупереч визначеній чинним законодавством забороні на проведення агітації, що настала о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування.

Зокрема, відомості про порушення встановлених обмежень щодо розміщення агітаційних матеріалів були зареєстровані у містах Житомирі та Новограді-Волинському, а також у Житомирському, Попільнянському та Новоград-Волинському районах.

Працівники Житомирського відділу поліції задокументували факт розміщення агітаційних матеріалів на зупинці громадського транспорту. Також інформаційні матеріали агітаційного характеру виявили на автобусних зупинках у Новоград-Волинському районі.

Житель Попільнянського району повідомив до поліції про розклеєні на вулицях смт Корнина листівки. Інформацію про наявність агітаційних матеріалів в одному з мікрорайонів м. Новограда-Волинського повідомила звягельчанка.

У Житомирському районі місцеві жителі помітили кілька пересувних агітаційних білбордів, розміщених на автомобільних причепах, та повідомили до поліції.

До Житомирського відділу поліції звернувся кандидат в депутати до міської ради із заявою про розміщення на інформаційних дошках багатоповерхівок неправдивої інформації про нього.

На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи. Всі повідомлення належним чином зареєстровані, тривають необхідні перевірки.

Довідково: статтею 212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітації референдуму) Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено покарання у вигляді накладення штрафу на громадян від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, що поліція Житомирщини забезпечує охорону дільничних виборчих комісій. Нині під вартою правоохоронців знаходяться всі 1430 ДВК, утворені в області.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

вибори 2020