На Житомирщині поліцейські зареєстрували 88 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства

Місцеві вибори 2020

Станом на ранок 23 жовтня до поліції області надійшло 88 повідомлень про події, пов’язані з виборчим процесом. Зарезультати їх перевірки відкрито 14 кримінальних проваджень та складено 32 адміністративних протоколи. 

Повідомлення про можливі порушення надходили до  ГУНП (1), Житомирського (29), Новоград-Волинського (13), Бердичівського (7) та Коростишівського (1) відділів, а також до Житомирського районного (27),  Олевського (2), Романівського (2), Баранівського (2), Малинського (2), Овруцького (1) та Радомишльського (1) відділень.

За результатами розгляду вказаних повідомлень поліцейські оформили 32 адміністративних матеріали  за розміщення передвиборної агітації без обов’язкових відомостей (ст. 212-13 КУАП, частина 1 – 14 та частина 2 - 18). Усі протоколи передані для розгляду до суду. 

Також розпочато 14 кримінальних проваджень.

Водночас ситуація в області, як наголосив начальник ГУНП Юрій Олійник на учорашній зустрічі з журналістами, залишається контрольованою та спокійною. Поліцейські уже працюють поблизу усіх територіальних виборчих комісій, які розпочали видачу бюлетенів, та поступово беруть під охорону дільничні ВК і загалом готові до забезпечення порядку та безпеки у день голосування.

Також правоохоронці нагадують жителям області про необхідність припинення ведення усіх форм агітації починаючи з 24:00 23 жовтня.

Відділ комунікації поліції Житомирської об
 

вибори 2020