Евакуація під час повітряної тривоги: поліцейські спільно з рятувальниками провели заняття в навчальних закладах Коростенщини
Такі заходи правоохоронці проводять у всіх навчальних закладах міста та району, від садочків до ліцеїв. Разом з поліцейськими діти та педагоги відпрацьовують алгоритм дій під час сигналу «Повітряної тривоги».
Важливе завдання вчителів - допомогти дітям швидко зорієнтуватися та розміститися у сховищі. Потому вже в укритті влаштувати атмосферу комфорту та спокою, а разі необхідності - надати психологічну підтримку учням.
Одночасно поліцейські розповіли учням про необхідність чіткого виконання вказівок вчителів, а також про важливість швидкого та без паніки переміщення в укриття.
Разом вони також обговорили правила мінної безпеки, зокрема, як діяти у разі знахідки невідомих підозрілих предметів.
Коростенське районне управління поліції