6 грудня вже традиційно керівник відділу поліції №1 Житомирського райуправління Станіслав Морозов разом з колегами привітали з днем святого Миколая вихованців Кмитівської спеціальної школи-інтернату. А діти, своєю чергою, долучилися до привітань, призначених для воїнів ЗСУ.
Школярі з радістю зустрічали своїх гостей та підготували для них велику святкову програму. Пісні, танці, вірші – веселе та захопливе дійство відбувалось цього дня у стінах дитячого закладу.
Поліцейські привітали дітей та передали їм спортивний інвентар, солодощі та фрукти.
Потому школярі, у рамках акції «Миколайчик для ЗСУ», прикрашали імбирні пряники, призначені для захисників України.
– Дітям важливо відчути свою причетність до захисту країни, зробити свій маленький внесок, тож ми, поліцейські, вирішили їм допомогти, – розповідає старший інспектор Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини НПУ Катерина Грабчук. – Всі прагнуть показати свою любов і вдячність нашим військовим. Тому акція стала дуже важливою для самих дітей і приємною несподіванкою для військових.
Поліцейські додали до таких гостинців чай, снеки, фрукти та інші потрібні речі. Все це за допомогою волонтерів передали нашим воїнам, які нині проходять лікування та реабілітацію у медичних закладах Житомирщини.
Відділ комунікації поліції Житомирської області