У зв’язку із погіршенням погодних умов обмежено рух вантажного транспорту на території декількох регіонів України

Безпека на дорозі

Сьогодні, 12 грудня, на дорогах майже усієї країни очікується ожеледиця. З метою недопущення ускладнення у русі транспорту тимчасово обмежено рух вантажного та великогабаритного транспорту у Житомирській та Київській області, а також місті Києві. Безпеку на дорогах країни забезпечують поліцейські.

У зв’язку із погіршенням погодних умов на автошляхах майже усієї країни спостерігається ожеледиця та налипання мокрого снігу.

Так, з метою недопущення ускладнення у русі транспорту з 15:00 у Київській та Житомирській областях обмежено рух вантажних транспортних засобів на автодорогах М-01 (Київ - Чернігів - Нові Яриловичі) ,М-03 (Київ - Харків - Довжанський), М-05 (Київ - Одеса), М-06 (Київ-Чоп) М-07 (Київ - Ковель - Ягодин), у напрямку Києва.

Також, рух вантажного та великогабаритного транспорту з 16:00 обмежено у місті Києві.

Поліцейські забезпечують безпеку дорожнього руху та надають допомогу його учасникам. Водночас рух транспортних засобів відбувається у звичайному режимі, без заторів.  

Національна поліція звертається до усіх учасників дорожнього руху бути обачними та заздалегідь обирати маршрут, враховуючи погодні умови та дорожню обстановку.

Департамент комунікації

Національної поліції України

 

поліція
новини
безпека
ДТП