Оперативники кримінальної поліції Бердичівського райвідділу встановили трьох чоловіків, причетних до вчинення майнових злочинів. Серед викраденого: мобільний телефон, харчові продукти та косметичні засоби. У двох випадках слідчі вже повідомили фігурантам про підозри у крадіжках. Досудові розслідування тривають.
12 квітня до Бердичівського райвідділу поліції звернувся 30-річний житель райцентру із заявою про крадіжку. Чоловік розповів, що за місцем проживання виявив відсутність мобільного телефону.
У результаті проведених заходів працівники кримінальної поліції встановили причетність до правопорушення 23-річного раніше судимого місцевого жителя. У скоєному молодик зізнався та пояснив, що скористався неуважністю господаря. Викрадений мобільний телефон правоохоронці у нього вилучили. У рамках кримінального провадження триває з’ясування всіх обставин.
Поскаржився поліцейським про викрадення харчових продуктів з торгівельного кіоску і 46-річний підприємець з м. Андрушівки. Правоохоронці встановили причетність до кримінального діяння 49-річного місцевого жителя. Чоловік у скоєному зізнався, частину викраденого поліцейські у нього вилучили.
Розшукали оперативники і причетного до крадіжки косметичних засобів з полиць місцевої крамниці. Наприкінці березня до поліції із відповідною заявою звернулась адміністраторка магазину. За допомогою записів з камер відеоспостереження та проведеними іншими заходами поліцейські встановили правопорушника. Ним виявився 42-річний бердичівлянин. Чоловік у скоєному зізнався.
Нині слідчі Бердичівського райвідділу за процесуального керівництва окружної прокуратури уже повідомили 42-річному бердичівлянину та жителю м. Андрушівки про підозри у вчинених правопорушеннях, передбачених ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
Відповідно до чинного законодавства за таємне викрадення чужого майна в умовах воєнного чи надзвичайного стану визначено покарання від 5 до 8 років позбавлення волі.
Бердичівський районний відділ поліції