На Житомирщині поліцейські зібрали свідчення вчинення понад 80 воєнних злочинів російським агресором

Актуально

У половині випадків із зазначеної кількості зібрані відомості свідчать про посягання на територіальну цілісність України, інші стосуються порушення законів і звичаїв війни. Поліцейські Житомирщини продовжують працювати у посиленому режимі, швидко й адекватно реагуючи на повідомлення жителів області.

Поліцейські територіальних підрозділів виїжджають та працюють на місцях надзвичайних подій, пов’язаних із проявами ворожої російської агресії, у тому числі ракетних обстрілів населених пунктів тощо. Фіксуються всі обставини та наслідки, збираються та аналізуються інші відомості, які становлять інтерес для розслідування.

За 16 днів війни (станом на ранок 11 березня) поліцейські Житомирської області зібрали відомості для матеріалів понад 80 кримінальних проваджень за фактами вчинення воєнних злочинів російським агресором на території регіону.  У 41 випадку дії ворога кваліфіковані за ст. 110  (Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) ККУ, ще 37 фактів стосуються порушення законів і звичаїв війни (ст. 438 ККУ). Досудове розслідування здійснюють компетентні органи.

Водночас упродовж минулої доби, 10 березня, до територіальних підрозділів поліції Житомирщини надійшли близько 800 повідомлень, кожне четверте з яких мало інформаційний характер. Поліцейські здійснили перевірку близько 300 осіб.

Нагадуємо, правоохоронці працюють у посиленому варіанті, підтримуючи правопорядок у громадах області, залучаються до охорони важливих інфраструктурних об’єктів і несуть службу на блокпостах.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

поліція
новини