На Житомирщині поліцейські документують наслідки нічних обстрілів населених пунктів

Актуально

Уночі 6 березня ворог здійснив кілька авіаударів по житлових забудовах у містах Коростені та Овручі. У результаті обстрілів зруйновано кілька десятків приватних будинків. Є потерпілі серед цивільного населення.

Упродовж ночі з 5 на 6 березня тривали повітряні тривоги на території Житомирщини.

Ворожі обстріли прийшлися на будинки мирних жителів у м. Коростені. Декілька з осель зруйновані вщент, ще низка мають пошкодження стін, дахів, вікон тощо. Серед цивільного населення є потерпілі.

Станом на 8.00 у поліції є інформація про загиблого літнього чоловіка та 4 травмованих, серед них дитина. Хлопчик, якому 2,7 років, у тяжкому стані.

Також уночі через обстріли стався вибух в житловому масиві приватного сектору у м. Овручі. Попередньо, обійшлося без потерпілих.

Нині тривають роботи із розбору завалів, відновлення комунікацій.

На місцях подій працюють слідчо-оперативні групи місцевих відділків поліції. Вони документують наслідки воєнних злочинів ворога та надають необхідну допомогу людям.

Поліцейські продовжують працювати у посиленому варіанті, забезпечуючи реагування на усі повідомлення людей, у тому числі щодо обстрілів, появи чужинців у населених пунктах чи подачі сигнальних знаків незнайомцями. Також посилені патрулі працюють для запобігання будь-яким проявам крадіжок з осель, тимчасово залишених жителями області через небезпеку воєнних дій.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

новини
stoprussia