Бердичівські поліцейські розслідують побиття вітчимом 8-річної дівчинки

Резонанс

24 жовтня до поліції надійшло повідомлення від жительки Бердичівського району про побиття співмешканцем її доньки.  Під час перевірки обставин, правоохоронці з’ясували, що, допоки жінка знаходилась у лікарні,  він наглядав за трьома дітьми. Під час спілкування з малими заявниця і дізналась про травмування середньої доньки та звернулась за допомогою.

За вказаною заявницею адресою терміново виїхали працівники слідчо-оперативної групи Бердичівського районного відділу поліції, ювенальний інспектор та представники служби у справах дітей територіальної громади.

31-річна жінка розповіла поліцейським, що проживає разом зі співмешканцем, який є батьком її найменшого 7-річного сина. Двоє старших дітей, 12 та 8 років, народилися у першому шлюбі заявниці. Днями вона потрапила у лікарню через травми, отримані у результаті побиття співмешканцем. Таким чином усі троє дітей опинились під його наглядом.

24 жовтня жінці стало відомо, що від рук чоловіка постраждала 8-річна донька,   що і змусило жінку зателефонувати до поліції.

Для перевірки інформації правоохоронці виїхали за адресою, вказаною матір’ю як місце перебування її дітей. Наявність травм у дитини підтвердилась. Відтак нині травмована дівчинка та її братики перебувають під наглядом лікарів, до вирішення питання щодо безпечності їх подальшого перебування у родині.

Поліцейські  розпочали кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Триває з’ясування усіх обставин події та ступеня тяжкості отриманих дитиною травм.

Водночас поліцейські нагадують : миттєво покликати правоохоронців на допомогу можна, завантаживши на свій мобільний телефон додаток «My Pol»  (безкоштовно, у Play Маркет чи App Store). Додаток простий у використанні і навіть діти  можуть самостійно встановити його та у разі небезпеки  мати можливість швидко звернутися за допомогою.

Відділ комунікації поліції Житомирської області
Бердичівський районний відділ поліції

поліція
новини
безпека
діти
домашнє насильство