З початку року на Житомирщині ювенальна поліція задокументувала 23 факти продажу алкоголю чи тютюну неповнолітнім

Поліція інформує

Продавці та власники торгівельних закладів сплатили штрафи. До того ж за поданням поліції Державною податковою службою 4 підприємців позбавлено ліцензій на право торгівлі вказаними товарами.

У ході рейдів поліцейські проводять роз’яснювальну роботу щодо обов’язкового дотримання антиалкогольного законодавства, а також контролюють виконання карантинних обмежень молоддю.

– Станом на 23 березня наші працівники у різних районах області задокументували загалом 23 адміністративних порушення, вчинених продавцями продмагазинів, які реалізували неповнолітнім особам алкогольні напої. Такі випадки зареєстровані у містах Житомирі (5), Чуднові (3), Олевську та Баранівці (2), - розповіла начальниця підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.

Усі матеріали були спрямовані на розгляд адміністративних комісій, рішеннями яких на продавців, причетних до правопорушень, були накладені штрафи на загальну суму понад 20 тисяч гривень.

Окрім того, поліцейські спрямували відповідні матеріали і до органів Державної податкової служби, за результатами розгляду яких власники торгівельних закладів сплатили понад 27 тисяч гривень штрафів. Також були анульовані 4 ліцензії на продаж підакцизних товарів.

Правоохоронці наголошують дорослим на суворішому контролі за дітьми у період карантину. Також закликають громадян відповідальніше ставитись до визначених законодавством норм і правил поведінки, особливо якщо мова йде про належне виховання дітей і їх безпеку. Будьте прикладом для молоді: не порушуйте і не сприяйте вчиненню протиправних діянь дітьми і підлітками.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

поліція
новини
діти