З початку року Новоград-Волинські правоохоронці розшукали 29 дітей

Поліція для дітей

До поліцейських час від часу надходять повідомлення про зникнення дітей. У більшості випадків мандрівників знаходять упродовж кількох годин. Правоохоронці закликають батьків  відповідально ставитися до виконання обов’язків по догляду за дітьми та контролювати безпеку їх дозвілля.

Нещодавно на спецлінію «102» звернулась жителька м. Новограда-Волинського із повідомленням про зникнення 6-річної доньки.    

Поліцейські під час перевірки можливих місць перебування дитини знайшли її у бабусі у протилежному від місця проживання кварталі міста.

Як виявилось згодом, дитина гралась на майданчику неподалік дому. Згодом повернулась до свого будинку, але не застала там нікого і пішла містом у пошуках матері. Через якийсь час дівчинка дісталась оселі бабусі, де її і застали  поліцейські.

На запитання правоохоронців мати юної мандрівниці пояснила, що, певно, вийшла у магазин, коли дитина приходила додому. Згодом, не побачивши дівчинки на майданчику, вона одразу забила на сполох та зателефонувала правоохоронцям.

Раніше родина у поле зору поліцейських та соціальних служб не потрапляла. Інспектори ювенальної превенції Новоград-Волинського районного відділу поліції провели із жінкою профілактичну бесіду та нагадали про відповідальне ставлення до батьківських обов’язків.

Новоград-Волинський районний відділ поліції

 

поліція
новини
діти
розшук