Напередодні Дня захисника учні житомирської школи познайомились з мужніми професіями

Поліція для дітей

Поліцейські долучились до пізнавального заходу для учнів  загальноосвітньої школи №3 м. Житомира. Разом з рятувальниками і медиками «Червоного хреста» з особливостями своєї професії дітлахів знайомили ювенальні інспектори, вибухотехніки поліції та поліцейські офіцери громади.

Діти різних молодших і середніх класів залюбки спілкувались з правоохоронцями та рятувальниками. На кожній з представлених на заході локацій представники тієї чи іншої служби розповідали учням про власні функції. Також демонстрували техніку та спецзасоби, якими користуються при повсякденному виконанні службових обов’язків.

Фахівці вибухотехнічної служби поліції показали дітям, як можуть виглядати небезпечні предмети і застерегли від необережного поводження з підозрілими знахідками.

Поліцейські офіцери Житомирської громади розповіли про те, яку роль у забезпеченні правопорядку у місті вони виконують. Також вони відповіли на запитання учнів про різні неоднозначні ситуації, свідками яких ставали або в які потрапляли самі діти.   

Ювенальні поліцейські нагадали малечі правила безпечної поведінки на вулиці та в побуті і закликали суворо дотримуватись цих заходів. Окрім того, пояснили школярам поняття булінгу та як уникнути неприємних ситуацій у навчальному закладі.

На локаціях рятувальників дітлахам демонстрували спецзасоби і розповідали про запобігання надзвичайним ситуаціям. А медики, своєю чергою, влаштували для учнів пізнавальний практикум азів домедичної допомоги.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

поліція
новини
безпека
діти