Поліцейські обласного центру викрили жінку у крадіжці грошей у свекра

Новини з районів

Оперативники кримінальної поліції встановили жінку, яка кілька днів користувалася чужою банківською карткою та витратила 25 тисяч гривень. Як з’ясувалось, 28-річна невістка потерпілого, знаючи пароль від платіжного засобу, робила закупи його коштом у різних магазинах міста. Наразі слідчі з’ясовують усі обставини правопорушення.

Днями до Житомирського районного управління поліції звернувся 58-річний житомирянин із повідомленням про викрадення з його банківського рахунку грошей. Про це сам чоловік дізнався, отримавши смс-сповіщення про зняття коштів та не знайшовши власної картки у звичному місці.

Оперативники кримінальної поліції встановили, що до зникнення грошей причетна 28-річна невістка заявника.

Поліцейські з’ясували, що чоловік давав їй картку для купівлі товарів, при цьому назвав і пін-код. Невістка не повернула платіжний засіб власникові, а  вирішила скористатися  для власних потреб.  Коштом свекра жінка кілька днів купувала товари у різних торгівельних закладах міста. Такі її дії вартували заявникові близько 25 тисяч гривень.  Після спустошення рахунку  жінка викинула картку.

Нині триває встановлення всіх обставин у рамках кримінального провадження, розпочатого  за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Відповідно до чинного законодавства таємне викрадення чужого майна карається від штрафу до 5 років обмеження волі.

Житомирське районне управління поліції

поліція
новини
крадіжка