На Житомирщині поліцейські виявили 158 нетверезих водіїв

Безпека на дорозі

З 24 лютого на автодорогах області поліцейські Головного управління Національної поліції в області виявили 112 керманичів транспортних засобів, які за зовнішніми ознаками перебували у стані сп'яніння. Ще 44 таких водіїв зупинили патрульні УПП Житомирщини. Відносно усіх складені адміністративні матеріали, що передані на розгляд судів. Порушено питання про передачу транспортних засобів для потреб Збройних Сил України.

26 березня у с. Биківці інспектори сектору реагування патрульної поліції Чуднівського відділення поліції після 21:30 зупинили автомобіль ГАЗ-24, водій якого порушив встановлені обмеження пересування під час комендантської години.

Під час спілкування з чоловіком, як з'ясувалось 57-річним місцевим жителем, поліцейські помітили у нього ознаки алкогольного сп'яніння. Водночас керманич відмовився від проходження відповідного медичного огляду на визначення його стану.

Поліцейські оформили адміністративні матеріали за ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) КУпАП. Нині їх передано на розгляд суду.

Водночас поліцейські поінформували про ситуацію відповідне військове командування для вирішення питання щодо подальшої приналежності транспортного засобу.

Нагадуємо, відповідними розпорядчими документами визначено особливий порядок, який може застосовуватись під час воєнного стану у частині відчуження майна, у тому числі порушників.

Раніше, станом на 21 березня, поліцейські повідомляли, про фіксацію 66 фактів керування транспортними засобами у стані сп'яніння.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

поліція
новини
безпека дорожнього руху